MÖBLER / Bord / Satsbord 9658586
nr 965 8586
Satsbord
3 delar, Mahogny, höjd: 50-56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juni 2015
kl 20:45:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Satsbord
Kondition: slitage, skador
nr 965 8586
Satsbord
3 delar, Mahogny, höjd: 50-56
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 1 juni 2015 |